II Edycja „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę”

autor: Patrycja |

II Edycja „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” to cykl 16 rajdów organizowanych na terenie całego kraju (po 1 w każdym województwie), dedykowanych miłośnikom sportowo-rekreacyjnej jazdy w wyjątkowo malowniczych okolicznościach przyrody.

Proponowana formuła rajdu ma przede wszystkim zachęcić do aktywnej turystyki i wspólnej przygody, jednocześnie zostawiając nieco przestrzeni dla sportowej rywalizacji. Ciekawie poprowadzone trasy o dystansie ok. 100 km pozwolą solidnie zmęczyć nogi, dotlenić ciało i umysł oraz nacieszyć oczy widokami najpiękniejszych zakątków Polski. Cała zabawa potrwa od kwietnia do września, a wystartować można w dowolnej liczbie rajdów.

W tle rowerowych zmagań z urokami krajobrazu rozegra się także pasjonująca walka o nagrody! Oprócz świetnej zabawy i niezapomnianych wrażeń na Uczestników każdego Rajdu czekają bowiem wyróżnienia i upominki w rozmaitych klasyfikacjach (nie tylko dla Najszybszych!). Natomiast dla Zdobywców największej ilości punktów w Klasyfikacji Generalnej Grand Prix przewidziane są nagrody o wartości odpowiednio 3.500 / 2.500 / 1.500 zł! (łączna pula wygranych w II Edycji przekroczy 30.000 zł!).

WAŻNE! W naszym Cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez nadmiernej presji. Te Rajdy są dla Frajdy!

Harmonogram rajdów, zapisy oraz więcej informacji na stronie www.rajdydlafrajdy.pl oraz facebook.com/rajdydlafrajdy.

 

Written by: Patrycja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading Facebook Comments ...